Na piątkę w Siedliszczu
W minioną sobotę Granica odniosła kolejne efektowne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe w Siedliszczu miejscowego Spółdzielcę aż 5:0. Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki, a podopieczni trenera Ziarkowskiego wciąż pozostają niepokonani w rundzie wiosennej.
Społdzielca Siedliszcze - Granica Dorohusk 0:5 (0:3)
Bramki: Jarosz J. 12', Hawryluk 23', Klimkiewicz 41', Jarosz B. 71', Kulbicki 86'
Granica: Kopeć - Jarosz J., Kulbicki, Ruszkiewicz P., Kogut, Klimkiewicz (72' Kierejewski), Hawryluk (63' Jarosz B.), Lawenda, Czuluk, Marczyk, Semeniuk, trener - Jacek Ziarkowski.
W przedostatniej kolejce Chełmskiej Klasy A Granica zmierzy się na stadionie w Suchodołach z drużyna MKS Siedliska. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 7 czerwca 2026 r., o godzinie 14:30.


Komentarze