Autor:

P P

Utworzono:

14.10.2014

Znowu udany mecz Młodzików starszych. MKS Sygnał Lublin ogrywa Ludwiniaka Ludwin 5:0. Początek spotkania był w naszym wykonaniu trochę chaotyczny. Było zbyt wiele strat i nie dokładnych podań.

Pierwsza bramka pada po dośrodkowaniu Dubielisa i bramkarz drużyny przeciwnej wpada z piłką do siatki. Druga bramka to strzał głową Pawłowskiego, a piłkę dogrywa z rzutu rożnego Kołtun. Do przerwy mamy 2:0. Druga połowa już spokojniejsza w naszym wykonaniu. Indywidualną akcja popisał się Czerniak, który miną 2 rywali i strzelił obok bramkarza. Czwarta bramka to gol Kołtuna, który dostał prostopadłą piłkę od Pracownika i w sytuacji sam na sam pewnie ją wykorzystuje.

Piąta bramka to strzał Pawłowskiego, który dostał bezpańską piłkę przed polem karny i bez namysłu uderza na bramkę przeciwnika. Mieliśmy w tym meczu jeszcze kilka sytuacji stu procentowych, ale wynik nie uległ zmianie. Brawo! Grali: Furman,Sokołowski,Rogowski,Czerniak,Ciemięs,Pracownik,Sikora,Kołtun,Dubielis,Pawłowski, Asenov, Buryś,Robaczyński,Warzybok