Łatwe zwycięstwo Frassati

Drużyna Frassati Fajsławice nie miała większych problemów z pokonaniem pogrążonej w głębokim kryzysie Granicy Dorohusk, zwyciężając w spotkaniu rozegranym w Suchodołach 5:0. Bez względu na wynik ostatniego tegorocznego meczu, biało-zieloni spędzą zimę na końcu tabeli.

Pomimo zmiany trenera, problemy w drużynie nie zmieniły się i nasz zespół udał się na mecz wyjazdowy w bardzo okrojonym składzie. Zabrakło zawodników pauzujących za kartki, zawieszonych i kontuzjowanych. Tak zestawiona jedenastka nie była w stanie nawiązać równej walki z rywalem. Z minuty na minutę było widać coraz większą przewagę gospodarzy, którzy kontrolowali grę, stwarzając kolejne sytuacje bramkowe.

Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk 5:0 (2:0)
Bramki: Stefaniak 21', K. Kostka 36', Dunda 59' (karny), Kowalczuk 60', P. Przebirowski 84'

Granica: Kopeć - Kociuba, Swatek, Prucnal, Czarnecki, Dzialeski, M. Antoniak, Alikowski, Dzieńkowski, Kwiatkowski, Kulbicki - trener Waldemar Kogut