Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Srebrzyszcze
2:2
Granica Dorohusk
Hetman Żółkiewka
4:1
Ogniwo Wierzbica
Spółdzielca Siedliszcze
0:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
0:4
Start Regent Pawłów
Sawena Sawin
2:8
Agros Suchawa
Bug Hanna
3:3
Frassati Fajsławice
Znicz Siennica Różana
3:1
Ruch Izbica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
2:5
Hetman Żółkiewka
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:1
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
2:3
Ogniwo Wierzbica
Agros Suchawa
2:4
Spółdzielca Siedliszcze
Start Regent Pawłów
0:2
Bug Hanna
Znicz Siennica Różana
0:2
Sawena Sawin
Frassati Fajsławice
0:3
Orzeł Srebrzyszcze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
1:0
Znicz Siennica Różana
Ogniwo Wierzbica
6:1
Granica Dorohusk
Unia Rejowiec
2:2
Agros Suchawa
Sawena Sawin
2:2
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
3:2
Frassati Fajsławice
Bug Hanna
1:6
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Orzeł Srebrzyszcze
3:1
Start Regent Pawłów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:2
Orzeł Srebrzyszcze
Frassati Fajsławice
2:8
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
1:1
Granica Dorohusk
Sawena Sawin
1:2
Spółdzielca Siedliszcze
Start Regent Pawłów
2:5
Hetman Żółkiewka
Znicz Siennica Różana
2:1
Unia Rejowiec
Agros Suchawa
3:3
Bug Hanna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
6:0
Sawena Sawin
Orzeł Srebrzyszcze
5:0
Agros Suchawa
Spółdzielca Siedliszcze
0:0
Ruch Izbica
Granica Dorohusk
3:0
Frassati Fajsławice
Ogniwo Wierzbica
1:1
Start Regent Pawłów
Hetman Żółkiewka
2:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Bug Hanna
0:0
Znicz Siennica Różana
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Agros Suchawa
2:4
Hetman Żółkiewka
Spółdzielca Siedliszcze
3:0
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
2:3
Frassati Fajsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
6:1
Ogniwo Wierzbica
Sawena Sawin
2:4
Bug Hanna
Start Regent Pawłów
3:5
Granica Dorohusk
Znicz Siennica Różana
1:1
Orzeł Srebrzyszcze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
1:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ogniwo Wierzbica
3:2
Agros Suchawa
Unia Rejowiec
1:1
Ruch Izbica
Frassati Fajsławice
1:1
Start Regent Pawłów
Hetman Żółkiewka
6:1
Znicz Siennica Różana
Orzeł Srebrzyszcze
7:0
Sawena Sawin
Bug Hanna
0:5
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
1:2
Orzeł Srebrzyszcze
Unia Rejowiec
4:1
Bug Hanna
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:1
Frassati Fajsławice
Ruch Izbica
3:2
Start Regent Pawłów
Sawena Sawin
3:8
Hetman Żółkiewka
Agros Suchawa
4:1
Granica Dorohusk
Znicz Siennica Różana
1:5
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
5:1
Agros Suchawa
Granica Dorohusk
2:0
Znicz Siennica Różana
Ogniwo Wierzbica
4:1
Sawena Sawin
Hetman Żółkiewka
4:2
Spółdzielca Siedliszcze
Orzeł Srebrzyszcze
1:3
Unia Rejowiec
Bug Hanna
4:7
Ruch Izbica
Start Regent Pawłów
0:9
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
0:1
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
3:5
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sawena Sawin
0:8
Granica Dorohusk
Agros Suchawa
2:4
Start Regent Pawłów
Bug Hanna
2:3
Orzeł Srebrzyszcze
Znicz Siennica Różana
2:1
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
1:3
Hetman Żółkiewka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
0:0
Spółdzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica
2:2
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:1
Agros Suchawa
Orzeł Srebrzyszcze
1:0
Ruch Izbica
Start Regent Pawłów
1:2
Znicz Siennica Różana
Frassati Fajsławice
8:1
Sawena Sawin
Hetman Żółkiewka
3:2
Bug Hanna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
5:2
Granica Dorohusk
Spółdzielca Siedliszcze
5:1
Frassati Fajsławice
Ruch Izbica
2:1
Agros Suchawa
Orzeł Srebrzyszcze
1:4
Hetman Żółkiewka
Znicz Siennica Różana
2:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Bug Hanna
0:2
Ogniwo Wierzbica
Sawena Sawin
1:3
Start Regent Pawłów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
5:0
Bug Hanna
Frassati Fajsławice
3:4
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
16:2
Sawena Sawin
Hetman Żółkiewka
7:0
Ruch Izbica
Start Regent Pawłów
2:2
Spółdzielca Siedliszcze
Ogniwo Wierzbica
2:1
Orzeł Srebrzyszcze
Agros Suchawa
3:0
Znicz Siennica Różana
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
- : -
Orzeł Srebrzyszcze
Ogniwo Wierzbica
- : -
Hetman Żółkiewka
Frassati Fajsławice
- : -
Bug Hanna
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
- : -
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
- : -
Znicz Siennica Różana
Agros Suchawa
- : -
Sawena Sawin
Start Regent Pawłów
- : -
Unia Rejowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Wierzbica
- : -
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
- : -
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Spółdzielca Siedliszcze
- : -
Agros Suchawa
Sawena Sawin
- : -
Znicz Siennica Różana
Hetman Żółkiewka
- : -
Granica Dorohusk
Orzeł Srebrzyszcze
- : -
Frassati Fajsławice
Bug Hanna
- : -
Start Regent Pawłów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
- : -
Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajsławice
- : -
Hetman Żółkiewka
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
- : -
Bug Hanna
Ruch Izbica
- : -
Sawena Sawin
Agros Suchawa
- : -
Unia Rejowiec
Start Regent Pawłów
- : -
Orzeł Srebrzyszcze
Znicz Siennica Różana
- : -
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
- : -
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
- : -
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
- : -
Znicz Siennica Różana
Spółdzielca Siedliszcze
- : -
Sawena Sawin
Hetman Żółkiewka
- : -
Start Regent Pawłów
Orzeł Srebrzyszcze
- : -
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Bug Hanna
- : -
Agros Suchawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
- : -
Granica Dorohusk
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
- : -
Hetman Żółkiewka
Ruch Izbica
- : -
Spółdzielca Siedliszcze
Sawena Sawin
- : -
Unia Rejowiec
Agros Suchawa
- : -
Orzeł Srebrzyszcze
Start Regent Pawłów
- : -
Ogniwo Wierzbica
Znicz Siennica Różana
- : -
Bug Hanna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
- : -
Start Regent Pawłów
Ogniwo Wierzbica
- : -
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
- : -
Spółdzielca Siedliszcze
Frassati Fajsławice
- : -
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
- : -
Agros Suchawa
Orzeł Srebrzyszcze
- : -
Znicz Siennica Różana
Bug Hanna
- : -
Sawena Sawin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
- : -
Granica Dorohusk
Spółdzielca Siedliszcze
- : -
Bug Hanna
Ruch Izbica
- : -
Unia Rejowiec
Sawena Sawin
- : -
Orzeł Srebrzyszcze
Agros Suchawa
- : -
Ogniwo Wierzbica
Start Regent Pawłów
- : -
Frassati Fajsławice
Znicz Siennica Różana
- : -
Hetman Żółkiewka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
- : -
Agros Suchawa
Ogniwo Wierzbica
- : -
Znicz Siennica Różana
Frassati Fajsławice
- : -
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Hetman Żółkiewka
- : -
Sawena Sawin
Orzeł Srebrzyszcze
- : -
Spółdzielca Siedliszcze
Bug Hanna
- : -
Unia Rejowiec
Start Regent Pawłów
- : -
Ruch Izbica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
- : -
Orzeł Srebrzyszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
- : -
Start Regent Pawłów
Spółdzielca Siedliszcze
- : -
Hetman Żółkiewka
Ruch Izbica
- : -
Bug Hanna
Sawena Sawin
- : -
Ogniwo Wierzbica
Agros Suchawa
- : -
Frassati Fajsławice
Znicz Siennica Różana
- : -
Granica Dorohusk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
- : -
Sawena Sawin
Ogniwo Wierzbica
- : -
Spółdzielca Siedliszcze
Frassati Fajsławice
- : -
Znicz Siennica Różana
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
- : -
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
- : -
Unia Rejowiec
Orzeł Srebrzyszcze
- : -
Bug Hanna
Start Regent Pawłów
- : -
Agros Suchawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
- : -
Ogniwo Wierzbica
Spółdzielca Siedliszcze
- : -
Granica Dorohusk
Ruch Izbica
- : -
Orzeł Srebrzyszcze
Sawena Sawin
- : -
Frassati Fajsławice
Agros Suchawa
- : -
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Bug Hanna
- : -
Hetman Żółkiewka
Znicz Siennica Różana
- : -
Start Regent Pawłów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
- : -
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
- : -
Bug Hanna
Frassati Fajsławice
- : -
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
- : -
Znicz Siennica Różana
Hetman Żółkiewka
- : -
Orzeł Srebrzyszcze
Agros Suchawa
- : -
Ruch Izbica
Start Regent Pawłów
- : -
Sawena Sawin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
- : -
Frassati Fajsławice
Spółdzielca Siedliszcze
- : -
Start Regent Pawłów
Ruch Izbica
- : -
Hetman Żółkiewka
Sawena Sawin
- : -
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Orzeł Srebrzyszcze
- : -
Ogniwo Wierzbica
Bug Hanna
- : -
Granica Dorohusk
Znicz Siennica Różana
- : -
Agros Suchawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?