Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
2:4
Orzeł Srebrzyszcze
Spółdzielca Siedliszcze
2:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Hetman Żółkiewka
Unia Białopole
9:1
Tatran Kraśniczyn
Frassati Fajsławice
2:5
Granica Dorohusk
Agros Suchawa
1:2
Ogniwo Wierzbica
Start Regent Pawłów
2:2
Unia Rejowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
5:1
Agros Suchawa
Unia Rejowiec
1:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Hetman Żółkiewka
1:3
Unia Białopole
Tatran Kraśniczyn
2:2
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Orzeł Srebrzyszcze
1:2
Frassati Fajsławice
Start Regent Pawłów
0:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
3:0
Spółdzielca Siedliszcze
Unia Białopole
6:1
Start Regent Pawłów
Frassati Fajsławice
9:3
Tatran Kraśniczyn
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:1
Ogniwo Wierzbica
Agros Suchawa
1:1
Orzeł Srebrzyszcze
Ruch Izbica
7:1
Hetman Żółkiewka
Sparta Rejowiec Fabryczny
5:0
Unia Rejowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
2:7
Frassati Fajsławice
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:0
Unia Białopole
Granica Dorohusk
1:5
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
2:3
Ogniwo Wierzbica
Tatran Kraśniczyn
1:2
Agros Suchawa
Orzeł Srebrzyszcze
1:4
Spółdzielca Siedliszcze
Start Regent Pawłów
6:3
Ruch Izbica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
0:2
Ogniwo Wierzbica
Unia Białopole
0:0
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
7:0
Start Regent Pawłów
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
7:0
Orzeł Srebrzyszcze
Spółdzielca Siedliszcze
2:0
Tatran Kraśniczyn
Ruch Izbica
4:4
Sparta Rejowiec Fabryczny
Agros Suchawa
0:1
Hetman Żółkiewka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
5:0
Frassati Fajsławice
Unia Białopole
0:3*
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Unia Rejowiec
0:1
Granica Dorohusk
Tatran Kraśniczyn
1:6
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Orzeł Srebrzyszcze
2:5
Ogniwo Wierzbica
Start Regent Pawłów
3:2
Agros Suchawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
3:2
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
8:2
Tatran Kraśniczyn
Frassati Fajsławice
3:1
Unia Białopole
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:0
Hetman Żółkiewka
Spółdzielca Siedliszcze
1:2
Start Regent Pawłów
Orzeł Srebrzyszcze
1:2
Granica Dorohusk
Agros Suchawa
2:6
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
0:1
Agros Suchawa
Sparta Rejowiec Fabryczny
5:0
Spółdzielca Siedliszcze
Hetman Żółkiewka
4:2
Ogniwo Wierzbica
Ruch Izbica
2:2
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
0:5
Orzeł Srebrzyszcze
Tatran Kraśniczyn
2:2
Granica Dorohusk
Start Regent Pawłów
0:5
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Wierzbica
6:0
Start Regent Pawłów
Frassati Fajsławice
1:2
Unia Rejowiec
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze
1:3
Unia Białopole
Orzeł Srebrzyszcze
4:0
Tatran Kraśniczyn
Agros Suchawa
2:2
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
0:3
Granica Dorohusk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:0
Ogniwo Wierzbica
Unia Rejowiec
7:1
Tatran Kraśniczyn
Unia Białopole
0:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Frassati Fajsławice
4:1
Agros Suchawa
Ruch Izbica
0:2
Spółdzielca Siedliszcze
Hetman Żółkiewka
1:6
Orzeł Srebrzyszcze
Start Regent Pawłów
4:5
Granica Dorohusk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:3
Ruch Izbica
Spółdzielca Siedliszcze
1:1
Frassati Fajsławice
Orzeł Srebrzyszcze
4:1
Start Regent Pawłów
Ogniwo Wierzbica
8:2
Unia Białopole
Tatran Kraśniczyn
1:4
Hetman Żółkiewka
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Granica Dorohusk
Agros Suchawa
1:0
Unia Rejowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
4:1
Orzeł Srebrzyszcze
Unia Białopole
1:2
Granica Dorohusk
Unia Rejowiec
2:1
Hetman Żółkiewka
Frassati Fajsławice
4:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Ruch Izbica
3:1
Ogniwo Wierzbica
Agros Suchawa
1:2
Spółdzielca Siedliszcze
Start Regent Pawłów
3:4
Tatran Kraśniczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
3:0
Agros Suchawa
Spółdzielca Siedliszcze
1:2
Unia Rejowiec
Tatran Kraśniczyn
0:7
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
6:1
Granica Dorohusk
Orzeł Srebrzyszcze
10:1
Unia Białopole
Ogniwo Wierzbica
4:3
Frassati Fajsławice
Hetman Żółkiewka
4:0
Start Regent Pawłów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
1:1
Start Regent Pawłów
Hetman Żółkiewka
1:4
Sparta Rejowiec Fabryczny
Orzeł Srebrzyszcze
0:0
Ruch Izbica
Ogniwo Wierzbica
6:1
Agros Suchawa
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:1
Spółdzielca Siedliszcze
Tatran Kraśniczyn
1:8
Unia Białopole
Granica Dorohusk
1:3
Frassati Fajsławice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
8:1
Start Regent Pawłów
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:1
Unia Rejowiec
Ruch Izbica
3:0
Tatran Kraśniczyn
Agros Suchawa
2:4
Granica Dorohusk
Unia Białopole
4:4
Hetman Żółkiewka
Frassati Fajsławice
2:1
Orzeł Srebrzyszcze
Spółdzielca Siedliszcze
0:2
Ogniwo Wierzbica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Regent Pawłów
1:0
Unia Białopole
Spółdzielca Siedliszcze
3:2
Granica Dorohusk
Orzeł Srebrzyszcze
2:1
Agros Suchawa
Ogniwo Wierzbica
0:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
0:8
Sparta Rejowiec Fabryczny
Tatran Kraśniczyn
1:4
Frassati Fajsławice
Hetman Żółkiewka
1:3
Ruch Izbica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
2:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:2
Granica Dorohusk
Agros Suchawa
8:1
Tatran Kraśniczyn
Ruch Izbica
4:2
Start Regent Pawłów
Spółdzielca Siedliszcze
1:1
Orzeł Srebrzyszcze
Ogniwo Wierzbica
3:1
Unia Rejowiec
Frassati Fajsławice
6:1
Hetman Żółkiewka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
3:3
Agros Suchawa
Ogniwo Wierzbica
6:0
Granica Dorohusk
Unia Rejowiec
5:4
Unia Białopole
Tatran Kraśniczyn
1:0
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
5:1
Ruch Izbica
Orzeł Srebrzyszcze
1:6
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Start Regent Pawłów
2:3
Frassati Fajsławice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
12:2
Tatran Kraśniczyn
Agros Suchawa
2:1
Start Regent Pawłów
Granica Dorohusk
0:1
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
2:1
Orzeł Srebrzyszcze
Frassati Fajsławice
0:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze
3:0
Hetman Żółkiewka
Ruch Izbica
4:2
Unia Białopole
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
1:0
Ruch Izbica
Sparta Rejowiec Fabryczny
6:0
Agros Suchawa
Unia Białopole
4:2
Frassati Fajsławice
Start Regent Pawłów
1:0
Spółdzielca Siedliszcze
Hetman Żółkiewka
2:4
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Tatran Kraśniczyn
0:5
Ogniwo Wierzbica
Granica Dorohusk
2:1
Orzeł Srebrzyszcze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
1:6
Sparta Rejowiec Fabryczny
Granica Dorohusk
2:6
Tatran Kraśniczyn
Orzeł Srebrzyszcze
1:3
Unia Rejowiec
Agros Suchawa
2:1
Unia Białopole
Ogniwo Wierzbica
3:4
Hetman Żółkiewka
Frassati Fajsławice
4:3
Ruch Izbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:1
Start Regent Pawłów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
6:1
Frassati Fajsławice
Granica Dorohusk
1:4
Hetman Żółkiewka
Unia Białopole
2:2
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
3:0
Agros Suchawa
Start Regent Pawłów
1:4
Ogniwo Wierzbica
Tatran Kraśniczyn
1:5
Orzeł Srebrzyszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:2
Unia Białopole
Orzeł Srebrzyszcze
5:3
Hetman Żółkiewka
Ogniwo Wierzbica
2:4
Sparta Rejowiec Fabryczny
Granica Dorohusk
2:3
Start Regent Pawłów
Spółdzielca Siedliszcze
0:3
Ruch Izbica
Tatran Kraśniczyn
1:6
Unia Rejowiec
Agros Suchawa
2:2
Frassati Fajsławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
7:0
Agros Suchawa
Hetman Żółkiewka
4:3
Tatran Kraśniczyn
Start Regent Pawłów
2:1
Orzeł Srebrzyszcze
Unia Białopole
1:1
Ogniwo Wierzbica
Frassati Fajsławice
0:1
Spółdzielca Siedliszcze
Ruch Izbica
3:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Żółkiewka
0:1
Unia Rejowiec
Ogniwo Wierzbica
5:3
Ruch Izbica
Granica Dorohusk
0:5
Unia Białopole
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Frassati Fajsławice
Tatran Kraśniczyn
2:11
Start Regent Pawłów
Orzeł Srebrzyszcze
3:5
Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze
1:0
Agros Suchawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
1:3
Ruch Izbica
Unia Rejowiec
3:1
Spółdzielca Siedliszcze
Unia Białopole
2:3
Orzeł Srebrzyszcze
Frassati Fajsławice
1:1
Ogniwo Wierzbica
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0*
Tatran Kraśniczyn
Agros Suchawa
1:4
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Start Regent Pawłów
3:2
Hetman Żółkiewka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?