Dzieci urodzone w latach 2011-2012
Trener Marek Grzywna
tel. 692 422 965
Zajęcia:
- wtorek, w godz. 18:00 - 19:30
- czwartek, w godz. 18:00 - 19:30
- piątek, w godz. 16:30 - 18:00 (trening wyrównawczy + bramkarski)
CHEŁMSKA LIGA MŁODZIKÓW 2023/2024 - GRUPA POŁUDNIOWA
Terminarz/wyniki:
26 sierpnia 2023 r.13 września 2023 r.
Granica Dorohusk - GKS Łopiennik 5:0
Bramki: D. Neścior x2, Trochimiuk x2, Michalska2 września 2023 r.4 września 2023 r.
Znicz Siennica Różana - Granica Dorohusk 11:09 września 2023 r.8 września 2023 r.
Granica Dorohusk - Unia Rejowiec 2:3
Bramki: Trochimiuk x216 września 2023 r.18 września 2023 r.
Unia Białopole - Granica Dorohusk 6:1
Bramka: Oszust- 23 września 2023 r.
Granica Dorohusk - Brat-Cukrownik Siennica Nad. 2:2
Bramki: Łazarz, Trochiumiuk - 30 września 2023 r.
Ruch Izbica - Granica Dorohusk 6:2
Bramki: Łazarz, Czuluk - 7 października 2023 r.
Granica Dorohusk - Hetman Żółkiewka 2:3
Bramki: Trochimiuk x2 - 14 października 2023 r.
Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk 4:1
Bramka: D. Neścior - 21 października 2023 r.
Granica Dorohusk - Spółdzielca Siedliszcze 2:9
Bramki: D. Neścior, Trochiumiuk 28 października 2023 r.10 listopada 2023 r.
Sparta Rejowiec Fabryczny - Granica Dorohusk 2:2
Bramki: Trochiumiuk, Łazarz- 4 listopada 2023 r.
Granica Dorohusk - Victoria Żmudź 0:2
Tabela:
Lp | Drużyna | Mecze | Punkty | Zw | Rm | Po | Bramki |
1 | Unia Rejowiec | 11 | 30 | 10 | 0 | 1 | 44:19 |
2 | Spółdzielca Siedliszcze | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 72:21 |
3 | Znicz Siennica Różana | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 45:33 |
4 | Ruch Izbica | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 35:29 |
5 | Unia Białopole | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 31:27 |
6 | Hetman Żółkiewka | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 30:21 |
7 | Sparta Rejowiec Fabryczny | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 36:30 |
8 | Victoria Żmudź | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 30:35 |
9 | Brat-Cukrownik Siennica Nad. | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 29:45 |
10 | Frassati Fajsławice | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 16:41 |
11 | Granica Dorohusk | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 19:47 |
12 | GKS ŁOPIENNIK | 11 | 2 | 0 | 2 | 9 | 17:56 |