Autor:

Daniel

Utworzono:

10.05.2015

SeNsAcJa!! takmożna nazwać wynik meczu Zorzy z KS Wiązownica, wdeszczowej aurze sprawiliśmy nie lada sensacje pokonując liderującą drużynę Wiązownicy.Początek meczu dostosowany był do pogody która Nas nie rozpieszczała i w 27 minucie Mateusz Hołub strzela po rzucie rożnym ale idealnie ustawiony był Darek Rząsa, minutę później Darek dalej wykazuję się znakomitą interwencją broniąc sytuacje sam na sam z Mateuszem Hołubem i dobitkę Piotra Misiąga. "Niewykorzytane sytuacje się mszczą" takie hasło można było odnotować w 35 minucie po rajdzie Kamila Kwolka i dobrym przyjęciu ze zwodem przez Wojtka Majkutowkiego strzelamy bramkę na 1-0. W 43 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego Bogusława Sierżęgi piłka ląduje na poprzeczce i wychodzi w pole.

Druga połowa tak jak się można było spodziewać to ataki Wiązownicy z Naszymi kontrami i tak też było w 51 minucie po podaniu Wojtka Majkutowskiego Kamila Kwolek wychodził sam na sam lecz bramkarz gospodarzy broni strzał. 70 minuta to dobra interwencja Darka Rząsy w sytuacji sam na sam i nadeszła 80 minuta Radek Stecko dośrodkowuje/strzela z 20 metrów a piłka ląduje w siatce Bartłomieja Michałowicza i mamy 2-0 , jeszcze w 83 minucie mamy okazję ale dobrą interwencją wykazuje się Mateusz Kubas wybijając piłkę z lini bramkowej. Wielkie brawa należą sięzawodnikom za ambicję i zdrowie oddane na boisku w taką pogodę.