Autor:

gmichal88

Utworzono:

20.07.2015

Dzisiejszego dnia Nasi zawodnicy rozgromili przyjezdnych ze Śnietnicy aż 12 bramkami. Bardzo ważny sprawdzian dla Nas zakończył się znakomicie. Zaczęli strzelać już w 7 i 9 minucie Mateusz Michalec. Najpierw po wrzutce Gancarza napastnik wykorzystał błąd obrońców i przelobował bramkarza. Później ten sam zawodnik celnie uderzył z główki po długim słupku. Asysta Kosiby. Po akcji Próchnickiego w polu karnym uzyskaliśmy rzut karny, który na bramkę zamienił ten sam zawodnik. Jeszcze raz przed końcem połowy bramką popisał się Michalec w 35 minucie. Paweł Gancarz po samotnej akcji posłał piłkę po długim słupku i do przerwy mamy 5:0.
Po przerwie wyszliśmy bardzo zmotywowani. Zaowocowało to bramkami Próchnickiego z rzutu wolnego w 48 minucie oraz z akcji 2 minuty później. Dopiero po kilkunastu minutach swoja czwartą bramkę zdobył Michalec. Z bardzo dobrej strony pokazał się Sławomir Śmigacz, który wszedł w 53 minucie za Pacyne i już w 17 minut później zdobył swoją pierwszą bramkę! Minutę po nim na listę strzelców wpisał się Tomasz Rutana chytrym zagraniem obok bramkarza. Ten sam zawodnik 13 minut później zdobył swoją drugą bramkę strzałem po długim słupku po ziemi. Strzelanie zakończył Śmigacz w 90 minucie kiedy podwyższył wynik na 12:0. Gratulacje i powodzenia z KS Ropa!!!
Skład: Wędrychowicz - Michalec J, Gancarz M, Rewiś K, Kosiba M, Rutana T, Grajewski K, Próchnicki K, Pacyna K, Michalec M, Gancarz P.
Rezerwowi i minuta wejścia: Śmigacz S (53), Michalec D (65), Michalec P (80)
Bramki: Michalec M (7, 9, 35, 68), Próchnicki K (12, 48, 50), Rutana T (71, 83), Śmigacz S (70, 90), Gancarz P (40).