Autor:

Admin

Utworzono:

15.03.2019

Ostatni mecz w sezonie 2018/2019 miał dwa oblicza. W pierwszej połowie młody zespół z Rudy Śląskiej zaskoczył Bogistów i pięciokrotnie musieliśmy wyciągać piłkę z siatki. Nasz zespół grał ospale, bez większego pomysłu co poskutkowało zejściem do szatni przy wyniku 2:5. Drugie 20 minut to zupełnie inny mecz. Piorunujący początek gospodarzy. W ciągu 5 minut strzeliliśmy 4 bramki i wyszliśmy na prowadzenie 6:5! W kolejnych minutach wciąż przeważali podopieczni Macieja Lisickiego, ale na kolejne gole musieliśmy poczekać do ostatnich 5 minut niedzielnego pojedynku. Trzykrotnie do siatki rywala trafili Bongiści, a goście zdołali odpowiedzieć tylko raz. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Bongo 9:6 i debiutancki sezon kończymy na 5 miejscu!