Blamaż z Białopolem

Kolejny fatalny występ zanotowali zawodnicy Granicy Dorohusk. Tym razem ulegając 0:5 Unii Białopole. Była to piąta z rzędu porażka naszej drużyny.

Mecz zaczął się fatalnie dla Granicy, już w 2 minucie sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił gracz z Białopola, a pięć minut później było już 0:2. Unia grała bardzo skutecznie, wykorzystując swoje sytuacje bramkowe praktycznie w stu procentach. Przyjezdni jeszcze przed przerwą podwyższyli prowadzenie, a po zmianie stron dołożyli kolejne dwa trafienia. Za to nasz zespół, przez całe 90 minut, nie stworzył sobie żadnej klarownej okazji do zdobycia bramki. Nie bez znaczenia były również problemy kadrowe, na sobotnie spotkanie trener Marek Grzywna miał do dyspozycji tylko dwunastu zawodników.

Granica Dorohusk - Unia Białopole 0:5 (0:3)
Bramki:

Granica: Kopeć - Piotrowski, Marek Grzywna, Furmanik, Michał Grzywna, Słomka, Rondoś, Gierczak, Gregorczuk (60' Sokołowski), Maliszewski, Olęder

W ostatnim meczu sezonu Granica zagra we środę 19 czerwca 2019 r. z Ruchem Izbica. Początek meczu na Stadionie w Dorohusku o godz. 17:30.