Falstart Granicy

W pierwszym wiosennym spotkaniu Granica uległa drużynie Orła Srebrzyszcze 0:1. Oba zespoły rozegrały bardzo słabe zawody, a sytuacji do zdobycia gola z każdej ze stron było jak na lekarstwo.

Jedyna bramka, na wagę trzech punktów, padła dosyć przypadkowo. Piotr Kopeć poślizgnął się przy wybiciu piłki, ta trafiła wprost pod nogi Andrzeja Olendra, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. Jeszcze przed przerwą strzelec bramki został ukarany drugą żółtą kartką i musiał opuścić boisko. Nasz drużyna, grając w przewadze, nadal nie potrafiła stworzyć sobie groźnej sytuacji bramkowej, chociaż miała sporą przewagę w posiadaniu piłki. Siły wyrównały sie po godzinie gry, tym razem za czerwoną kartkę plac gry musiał opuścić Michał Niemiec. Granica atakowała do samego końca, ale defensywa Orła skutecznie przerywała wszystkie akcje i trzy cenne punkty pojechały do Srebrzyszcza.

Granica Dorohusk - Orzeł Srebrzyszcze 0:1 (0:1)
Bramka: A. Olender 29'

Granica: Kopeć - Piotrowski, Marek Grzywna, Niemiec, Słomka (84' Świderski), Swatek (80' Sieniawski), Kamola, M. Antoniak, Krupa (46' Gregorczuk), Alikowski (46' Pieczykolan), A. Antoniak

W kolejnym meczu Granica zagra z Frassati Fajsławice. Mecz w Suchodołach zaplanowano w sobotę, 16 kwietnia br. o godz. 15:00.