Fatalna końcówka Granicy

Granica była o krok od wywalczenia punktu w meczu z liderem Chełmskiej Klasy Okręgowej- Ogniwem Wierzbica. Do 87 minuty w Dorohusku utrzymywał się bezbramkowy remis, ale mecz zakończył się porażką naszej drużyny... 0:3.

W pierwszej odsłonie niedzielnego meczu lepsze wrażenie sprawiali goście. Od pierwszych minut dążyli do zdobycia gola, ale dobrze grająca defensywa Granicy skutecznie rozbijała ich ataki. W kilku sytuacjach naszej drużynie dopisało szczęście, a strzały przyjezdnych minimalnie mijały bramkę Piotra Kopcia. W tej części gry najlepsza okazję dla Granicy miał Piotr Poznański, którego strzał odbił się od poprzeczki.

Po zmianie stron mecz się wyrównał, nasza drużyna zaczęła dłużej utrzymywać się przy piłce i częściej gościć pod polem karnym rywali. Kolejne okazje bramkowe mieli Poznański i Damian Kamola. Podział punktów wydawał się w zasięgu ambitnie grających zawodników Arkadiusza Słomki. Niestety na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Ogniwo dopięło swego i piłka wylądowała w siatce Granicy. Nasz drużyna zaangażowała wszystkie siły aby odpowiedzieć rywalowi, co niestety szybko się zemściło stratą kolejnych dwóch bramek.

Granica Dorohusk - Ogniwo Wierzbica 0:3 (0:0)
Bramki: Klimowicz K. 87', 90+3', Klimowicz E. 90+1'

Granica: Kopeć - Piotrowski, Kociuba, Swatek, Kogut, Józaczuk, Słomka (82' Tsevukh), Kamola, Gorzała (75' Dzieńkowski), Kulbicki (46' Czuluk), Poznański

W ostatnim meczu sezonu 2022/2023 Granica zmierzy się w Białopolu z miejscową Unią. Spotkania 26. kolejki zaplanowano na sobotę, 17 czerwca br. o godz. 16:00.