Granica lepsza od Brata

Od zasłużonego zwycięstwa 2:1 nad drugą drużyną ubiegłego sezonu rozpoczęli rozgrywki Chełmskiej Klasy Okręgowej zawodnicy Granicy Dorohusk.

Niedzielne spotkanie lepiej zaczęli gospodarze i już w pierwszej minucie mogli wyjść na prowadzenie, przed stratą bramki naszą drużynę uratował Paweł Jabłoński. Z biegiem czasu gra się wyrównała, ale to Brat pierwszy trafił do siatki po szybko rozegranym rzucie wolnym.

W 30 minucie, również po stałym fragmencie gry, w polu karnym do piłki dopadł Kamil Olęder i doprowadził do wyrównania. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry kolejny rzut wolny na bramkę zamienił Kordian Sołtysiuk, który "huknął" nie do obrony z około 30 metrów. W drugiej połowie Granica powinna zdobyć kolejne bramki, ale w dogodnych sytuacjach pudłowali Szymon Maliszewski czy Kamil Olęder. Za to gospodarze nie mogli znaleźć sposobu na dobrze grającą defensywę Granicy, ich ataki w większości kończyły się daleko przed polem karnym naszej drużyny.

Brat Siennica Nadolna - Granica Dorohusk 1:2 (1:2)
Bramki:
Jopek 13' - Olęder 30', Sołtysiuk 45'

Granica: Jabłoński- Ruszkiewicz, Wagner, Furmanik, Niemiec, Kotowski, Słomka, Piotrowski (46' Rondoś), Maliszewski (89' Kaper), Sołtysiuk (75' Denkiewicz), Olęder