Granica ponownie wygrywa

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Ruchem Izbica, tym razem biało-zieloni dopisali do swojego konta kolejne 3 punkty, pokonując Spółdzielcę Siedliszcze 2:1.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale to goście na przerwę schodzili z jednobramkowa zaliczką. Granica po zmianie stron szybko wzięła się do odrabiania strat, bramkarza przyjezdnych dwukrotnie pokonał Piotr Poznański. Spółdzielca nie zamierzał jednak odpuścić i do samego końca stwarzał groźne sytuacje. Świetne interwencje Piotra Kopcia i odrobina szczęścia pozwoliły jednak zgarnąć naszej drużynie pełną pulę. Podopieczni trenera Tomasza Sąsiadka, na trzy kolejki przed końcem rozgrywek, mogą praktycznie być pewni utrzymania.

Granica Dorohusk – Spółdzielca Siedliszcze 2:1 (0:1)
Bramki: Poznański 48′, 62′ – Pawlak 40′

Granica: Kopeć – Piotrowski, Kociuba (46′ Dzieńkowski), D. Sąsiadek, Swatek, Kamola, Gorzała, Kogut, Poznański, T. Sąsiadek, Kulbicki

W niedzielę, 2 czerwca 2024 r. Granica zagra na wyjeździe z GKS Łopiennik. Początek meczu w Olszance o godz. 17:00.