Juniorzy remisują z Victorią Żmudź

We środę juniorzy Granicy Dorohusku podejmowali Victorią Żmudź. Mecz zakończył się remisem 1:1, ale z wyniku zadowoleni mogą być tylko goście.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, na boisko panowało sporo chaosu. W 25 minucie piękna bramkę z ponad 25 metrów zdobył Tchórzewski. Gospodarze jednak nie długo cieszyli się z prowadzenia, kilka minut później przyjezdni wykorzystali błąd obrońców Granicy i doprowadzili do wyrównania. Po zmianie stron bramki już nie padły, chociaż przeważali nasi zawodnicy. Najlepszą stację miał Niegoda, który w ostatniej akcji meczu z bliska trafił w poprzeczkę.

Granica zagrała w składzie: Koguciuk, Lutruk, Wingert, Krupa, Radecki, Zagoła, Tchórzewski, Kloc, Niegoda, Sieniawski, Sokołowski oraz Kowalski, Suchocki, Czyżewski, Krawczuk.