Miesiąc do ligi

Za niespełna miesiąc rozgrywki ma wznowić KEEZA Chełmska Klasa Okręgowa. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej Granica na własnym obiekcie podejmie drużynę Orła Srebrzyszcze.

W trwającym jeszcze okresie przygotowawczym zawodnicy Marka Grzywny rozgrali jak dotychczas trzy mecze kontrolne, notując dwa remisy (2:2 z Avią II Świdnik i 4:4 z Juniorami Starszymi Chełmianki) oraz ulegając Ogniwu Wierzbica 3:4. W planach są jeszcze dwa sparingi – z Unią Rejowiec (20 marca o godz. 12:00 w Rejowcu) i Pławanicami Kamień (miejsce i termin w trakcie ustalania).

Wśród nowych twarzy w drużynie jest m.in. Damian Kamola, którego transfer z Kłosa Gmina Chełm jest już na ostatniej prostej. Do Dorohuska, po półrocznym pobycie w Ogniwie Wierzbica, zdecydował się wrócić Łukasz Piotrowski. Trener ma również do dyspozycji wracających po kontuzjach Michała Grzywnę i Piotra Kopcia. W najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych wzmocnień, w tym transferu jednego zawodnika młodzieżowego.

Na wiosnę w biało-zielonych barwach nie zobaczymy na pewno Łukasza Drzewickiego, który zdecydował się skrócić okres wypożyczenia i wspomóc drużynę Kłosa w walce o utrzymanie.