Najmniejszy wymiar kary

Zwycięstwem 3:0 zakończyła się środowa potyczka Granicy ze Spółdzielcą. Zwycięstwo powinno być bardziej okazałe, okazji ku temu nie brakowało, a dwa trafienia Kamila Olędra nie zostały uznane.

Nasza drużyna od początku kontrolowała przebieg gry, momentami przyjezdni bronili się całą jedenastką na własnej połowie. Na bramkę trzeba było poczekać jednak aż do 37 minuty. W drugiej połowie bramkarz Spółdzielcy wyjmował piłkę z siatki jeszcze czterokrotnie, ale przy dwóch bramkach sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej.

Granica Dorohusk – Spółdzielca Siedliszcze 3:0 (1:0)
Bramki: Michał Grzywna 37′, Słomka 58′, Niemiec 90′

Granica: Kopeć – Furmanik, Niemiec, Oleszczuk, Michał Grzywna, Świderski (84′ Sergijuk), Swatek, Słomka, Piotrowski (46′ Olęder), Sokołowski (46′ Giedz), Maliszewski (75′ Komosa)

Kolejnym rywalem Granicy będzie drużyna Brata Siennica Nadolna. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę, 2 września 2018 r. na Stadionie w Dorohusku, początek o godz. 16:00