Nie dowieźli remisu

W niedziennym meczu pomiędzy Granicą, a Włodawianką do 85 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. W końcówce goście zdobyli dwie bramki i wywieźli z Dorohuska komplet punktów.

W pierwszej połowie biało-zieloni zaprezentowali się z dobrej strony, stwarzając sobie kilka okazji bramkowych. Zabrakło jednak skutecznego wykończenia akcji. W drugiej odsłonie, poza mocnym strzałem Damiana Kamoli i ładnej interwencji bramkarza z Włodawy, niewiele działo się w polach karnych obu zespołów. Goście zdobyli bramki po ewidentnych błędach defensywy naszej drużyny.

Granica Dorohusk - Włodawianka Włodawa 0:2 (0:0)
Bramki: Kępiński 85', Hernas 90+3'

Granica: Kopeć - Piotrowski, Kociuba, Tsevukh, M. Antoniak, Alikowski (70' Józaczuk), Kamola, Gorzała, T. Sąsiadek, Dzieńkowski, Poznański

W najbliższą sobotę, 18 maja br. Granica Zmierzy się w Izbicy z miejscowym Ruchem. Początek spotkania o godz. 11:00.