Nie strzelają, nie wygrywają

W niedzielne popołudnie biało-zieloni ulegli przed własną publicznością drużynie Bugu Hanna 0:4. Drużyna Tomasza Sąsiadka niebezpiecznie balansuje w strefie barażowej o utrzymanie w okręgówce.

Granica od początku rundy gra bardzo nieskutecznie, stwarza sobie bardzo mało sytuacji bramkowych, a tych nielicznych nie potrafi wykorzystać. W ligowej stawce ma obecnie najmniej strzelonych bramek, tylko 22. Nie inaczej było w ostatnim spotkaniu. Na listę strzelców mogli się wpisać Michał Jabłoński, Łukasz Piotrowski i Piotr Poznański, ale pudłowali z dogodnych pozycji. Goście zagrali dużo skuteczniej, wykorzystując natrafiające się okazje do zdobycia gola.

Granica Dorohusk - Bug Hanna 0:4 (0:1)
Bramki: Fabrika 35', Gryszczuk 48', Oniszczuk 55', Milichani 70'

Granica: Kopeć - Kociuba (80' Kulbicki), Swatek, Kogut, D. Sąsiadek, Piotrowski, M. Antoniak (50' Józaczuk), Kamola, Gorzała, Poznański (82' T. Sąsiadek), Jabłoński (65' Dzieńkowski)

Dobra okazja do rehabilitacji będzie już w najbliższą sobotę, 4 maja br. Granica zmierzy się w Białopolu z ostatnią w tabeli Unią. Mecz zaplanowano na godz. 16:00.