Przegrana na inaugurację

Po słabym meczu Granica uległa drużynie Frassati 1:3 w meczu pierwszej wiosennej kolejki Chełmskiej Klasy Okręgowej.

Obie drużyny nie stworzyły ciekawego widowiska, na boisku było dużo walki fizycznej i dużo niedokładności. Wynik już w pierwszej minucie mógł otworzyć Grzegorz Świderski, ale przestrzelił w stuprocentowej sytuacji. Golem zakończyła się natomiast pierwsza akcja bramkowa gości, a chwilę później Frassati prowadziło już 2:0 - zawodnik przyjezdnych zaskoczył naszego bramkarza lobem z 40 metrów. Tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Świderski. Po zmianie stron Granica szukał wyrównującego trafiania, ale po rzucie karnym piłkę z siatki po raz trzeci musiał wyjąć Piotr Kopeć. Do końca spotkania na boisku nie wydarzyło się już nic ciekawego i trzy punkty pojechały do Fajsławic.

Dzięki tej wygranej Frassati wyprzedziło w tabeli Granicę i zepchnęło nasz zespół na 5. miejsce.

Granica Dorohusk - Frassati Fajsławice 1:3 (1:2)
Bramki: Świderski 43' - Olech 10', 13', Skorek 53' (karny)

Granica:Kopeć - Piotrowski (74' Lutruk), Furmanik, Niemiec, Michał Grzywna, Swatek (63' Maliszewski), Słomka, Rondoś (75' Sokołowski), Gierczak (85' Gregorczuk), Świderski, Olęder

Za tydzień, w niedzielę 7 kwietnia Granica zmierzy się w Suchawie z miejscowym Agrosem, początek meczu o godz. 16:00.