Spółdzielca lepszy od Granicy

Spółdzielca Siedliszcze pokonał 2:0, będącą w głębokim kryzysie Granicę Dorohusk. Na trzy kolejki przed końcem rundy, biało-zieloni niebezpiecznie balansują nad strefą spadkową.

Gospodarze już na początku meczu przestrzelili rzut karny, ale dosyć szybko, bo po 20 minutach gry wyszli jednak na prowadzenie. Gdyby zagrali skuteczniej, to jeszcze przed przerwą mieli kilka okazji do podwyższenia prowadzenia. Po zmianie stron trochę lepsze wrażenie zaczęła sprawiać Granica, ale zawodnicy z Dorohuska nie mogli znaleźć recepty na rywala. Dodatkowo od 80 minuty musieli sobie radzić w dziesiątkę i z zawodnikiem z pola - Dominkiem Swatkiem w bramce. Wychodzącego na czystą pozycję gracza gospodarzy faulował przed polem karnym Piotr Kopeć, za co został ukarany czerwoną kartką. Spółdzielca wykorzystał osłabienie biało-zielonych i zdobył drugą bramkę pieczętując swoje zwycięstwo.

Spółdzielca Siedliszcze - Granica Dorohusk 2:0 (1:0)
Bramki: Pawlak 21', Wawruszak 84'

Czerwona kartka: Kopeć 80′

Granica: Kopeć - Tsevukh, Swatek, Ł. Ruszkiewicz (46' Józaczuk), Piotrowski, M. Antoniak, Kamola, Gregorczuk (73' Alikowski), Gorzała, Kulbicki (73' Macegoniuk), A. Antoniak (85' Dzieńkowski)