Tylko punkt na inaugurację

W spotkaniu rozpoczynającym 1. kolejkę i cały sezon 2020/2021 Chełmskiej Klasy Okręgowej, Granica Dorohusk pechowo zremisowała z Orłem Srebrzyszcze. Wyrównująca bramka dla gospodarzy padła w 5 minucie doliczonego czasu gry - ostatniej akcji meczu.

Już w 10 minucie na prowadzenie biało-zielonych wyprowadził strzałem z rzutu karnego Łukasz Drzewicki. Granica zamiast "pójść za ciosem" oddał inicjatywę zawodnikom Orła, którzy konsekwentnie dążyli do wyrównania. Udało się to dopiero po przerwie za sprawą naszego byłego zawodnika - Kamila Olędra. Podrażnieni takim obrotem spraw gracze Marka Grzywny ruszyli do ataku i po 10 minutach ponownie cieszyli się z prowadzenia. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Leszek Sokołowski, na raty kierując piłkę do siatki. Kiedy wydawało się już, że 3 punkty pojadą do Dorohuska, gospodarze niespodziewanie wyrównali, a sędzia główny w tym samym momencie zakończył spotkanie.

Orzeł Srebrzyszcze - Granica Dorohusk 2:2 (0:1)
Bramki: 
Olęder 64', Tomaszewski 90+5' - Drzewicki 10' (karny), L. Sokołowski 75'

Granica: W. Ruszkiewicz - Pieczykolan, Marek Grzywna, Niemiec, Komosa, Swatek (71' L. Sokołowski), Poznański, Bala, Antoniak (63' Maliszewski), Gregorczuk (60' Denkiewicz), Drzewicki (86' Sołtysiuk)