Wysoka przegrana Granicy

Aż 6 bramek zaaplikował bezradnej Granicy Hetman Żółkiewka w niedzielnym spotkaniu 7. kolejki KEEZA Chełmskiej Klasy Okręgowej. Biało-zieloni odpowiedzieli zaledwie jednym trafianiem grającego prezesa - Arkadiusza Słomki.

Co prawda, gospodarze dosyć szybko wyszli na prowadzenie, ale Granica posiadała optyczną przewagę i nic nie zapowiadało tak wysokiej przegranej. Po pół godzinie gry udało się doprowadzić do remisu, ale po raz kolejny w naszym zespole zabrakło koncentracji po zdobytej bramce i chwilę później Hetman ponownie cieszył się z prowadzenia, tym razem dwubramkowego.

Wydawało się, że w drugiej połowie zawodnicy trenera Grzywny zagrają odważniej i pokuszą się o odwrócenie niekorzystnego wyniku. Niestety przez całe 45 minut Granica praktycznie nie zagroziła bramce gospodarzy, a Hetman wykorzystał wszystkie nadarzające sie okazje i wysoka przegrana stała się faktem.

Marek Grzywna – trener Granicy
– Zagraliśmy dzisiaj dramatycznie słabo. To najgorszy mecz, który pamiętam w swojej pracy z drużyną seniorów. Mamy problem z motywacją w meczach wyjazdowych. Zabrakło nam dzisiaj ambicji i chęci wygrywania. Jest mi wstyd za tak kompromitujący wynik.

Hetman Żółkiewka - Granica Dorohusk 6:1 (3:1)
Bramki:6', 28', 31', 66', 88'., 90+1' - Słomka 26'

Granica: Kopeć (84' Chwyć) - Piotrowski, Marek Grzywna, P. Ruszkiewicz, Gregorczuk, M. Antoniak, Swatek (46' Krupa), Alikowski (73' Maliszewski), Pieczykolan (78' W. Ruszkiewicz), Słomka, A. Antoniak