Zapowiedź: Granica - Kłos

W miniony weekend odbyły spotkania 1. kolejki Chełmskiej Klasy Okręgowej sezonu 2023/2024. Do rozegrania pozostał mecz pomiędzy Granicą Dorohusk, a Kłosem Gminą Chełm, który drużyny przełożyły na środę, 16 sierpnia 2023 r. Początek o godz. 17:30.

Nadchodzące spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco i powinno dać odpowiedź na co stać zespoły w bieżącej kampanii. Ani w Granicy, ani w Kłosie latem nie doszło do spektakularnych zmian w składzie, trenerzy skupili się na utrzymaniu dotychczasowej kadry i niewielkich wzmocnieniach. Obie drużyny pożegnały się już z rozgrywkami pucharowymi i będą mogły skupić się wyłącznie na rywalizacji ligowej.

Warto wspomnieć, że w tym sezonie rozgrywki powinny być jeszcze bardziej emocjonujące do samego końca. LZPN wsłuchując się w głosy klubów, wprowadził baraże o awans do IV ligi. Rozegrają je między sobą drużyny z 2. miejsc klas okręgowych z terenu województwa lubelskiego. Baraż o utrzymanie odbędzie się także pomiędzy przedostatnią drużyną naszej okręgówki i drugą drużyną Chełmskiej A-klasy.

Ze środowego spotkania będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie oraz bezpośrednio pod tym adresem, gdzie można także wziąć udział w zabawie w typowanie wyniku.