Zdecydowały karne

Dopiero rzuty karne zdecydowały o awansie Granicy do III rudny Pucharu Polski LZPN. W regulaminowym czasie gry był bezbramkowy remis, jedenastki lepiej jednak egzekwowali gospodarze i wygrali 4:3, a decydujące o zwycięstwie trafienie zaliczył Przemysław Rondoś.

W Dorohusku kibice obejrzeli raczej jednostronne zawody, goście ograniczali się do rozbijania ataków Granicy, swoich szans szukając w szybkich kontrach. Pomimo przewagi, w pierwszej połowie drużyna Marka Grzywny nie potrafiła wypracować sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola, a większość akcji kończyło się przed polem karnym Spółdzielcy. Druga odsłona gry przyniosła więcej emocji, ale piłka jak zaczarowana nie mogła znaleźć drogi do bramki. O zwycięstwie gospodarzy i awansie do kolejnej rundy zdecydowały lepiej wykonywane przez naszą drużynę rzuty karne.

Granica Dorohusk - Spółdzielca Siedliszcze 0:0 k. 4:3

Granica: W. Ruszkiewicz - Poznański, Swatek, Niemiec, Świderski (78' Słomka), Kozaczuk (46' Rondoś), Bala, Komosa (70' Gregorczuk), Maliszewski (46' Denkiewicz), Sołtysiuk (55' L. Sokołowski), Drzewicki

Już za tydzień nasza drużyna rozpocznie rozgrywki Chełmskiej Klasy Okręgowej. W pierwszym spotkaniu sezonu 2020/2021 zmierzy się w sobotę 15 lipca 2020 r. w Srebrzyszczu, z miejscowym Orłem. Początek spotkania o godz. 15:00.