Zdecydowały rzuty karne

Dopiero w rzutach karnych rozstrzygnął się mecz II rundy Pucharu Polski LZPN o/Chełm pomiędzy Granicą Dorohusk, a Spartą Rejowiec Fabryczny. Minimalnie lepsi okazali się goście (6:5) i to oni awansowali do następnej rundy.

Inicjatywa na boisku od pierwszych minut należała do zespołu z Rejowca Fabrycznego. Sparta stwarzała sobie okazje do zdobycia bramki, ale grała mocno nieskutecznie. Granica nie potrafiła na dłużej wejść w posiadanie piłki i zagrozić bramce rywali.

Sytuacja boisku zmieniła się dopiero w drugiej połowie. Gra się wyrównała i zaostrzyła czego efektem było aż 5 żółtych kartek dla naszych zawodników i, w samej końcówce, czerwona karta dla gracza drużyny gości. Blisko zdobycia bramki dla Granicy był Piotr Poznański i Bartłomiej Gregorczuk. W regulaminowym czasie gry nie padła jednak żadna bramka i arbiter zarządził rzuty karne. W siódmej serii strzałów Łukasz Piotrowski trafił w poprzeczkę, a zawodnik rywali umieścił piłkę w siatce i zapewnił swojej drużynie awans do kolejnej rundy.

Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny 0:0 k. 5:6

Granica: Kopeć - Piotrowski, Kociuba (65' Słomka), Grzywna, Józaczuk (69 Ł. Ruszkiewicz), Swatek, M. Antoniak, Alikowski (82' Macegoniuk), Gorzała (46' Gregorczuk), Poznański, Czuluk (76' Dzieńkowski)