Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
0:1
Hetman Żółkiewka
Spółdzielca Siedliszcze
1:4
Sparta Rejowiec Fabryczny
Orzeł Srebrzyszcze
3:3
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
GKS Łopiennik
2:0
Unia Rejowiec
Włodawianka Włodawa
2:0
Bug Hanna
Unia Białopole
1:4
Frassati Fajsławice
Granica Dorohusk
1:1
Kłos Gmina Chełm
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Frassati Fajsławice
0:4
Kłos Gmina Chełm
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:2
Granica Dorohusk
Sparta Rejowiec Fabryczny
6:0
GKS Łopiennik
Unia Rejowiec
3:1
Orzeł Srebrzyszcze
Unia Białopole
0:3
Włodawianka Włodawa
Bug Hanna
2:1
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
11:1
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
2:3
Bug Hanna
Granica Dorohusk
0:3
Unia Rejowiec
Orzeł Srebrzyszcze
2:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
3:0*
Unia Białopole
Kłos Gmina Chełm
3:0
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Włodawianka Włodawa
2:0
Frassati Fajsławice
GKS Łopiennik
3:2
Hetman Żółkiewka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włodawianka Włodawa
1:3
Ruch Izbica
Unia Białopole
4:4
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:1
Granica Dorohusk
Bug Hanna
3:2
GKS Łopiennik
Hetman Żółkiewka
9:0
Orzeł Srebrzyszcze
Frassati Fajsławice
5:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Rejowiec
1:2
Kłos Gmina Chełm
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
2:0
Frassati Fajsławice
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:1
Unia Rejowiec
Spółdzielca Siedliszcze
1:6
Włodawianka Włodawa
Kłos Gmina Chełm
0:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Granica Dorohusk
2:2
Hetman Żółkiewka
Orzeł Srebrzyszcze
0:5
Bug Hanna
GKS Łopiennik
7:2
Unia Białopole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
1:0
Spółdzielca Siedliszcze
Bug Hanna
5:0
Granica Dorohusk
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Białopole
5:0
Orzeł Srebrzyszcze
Frassati Fajsławice
0:3
Unia Rejowiec
Włodawianka Włodawa
4:0
GKS Łopiennik
Hetman Żółkiewka
2:2
Kłos Gmina Chełm
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
2:3
Frassati Fajsławice
Orzeł Srebrzyszcze
4:1
Włodawianka Włodawa
Unia Rejowiec
0:5
Sparta Rejowiec Fabryczny
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:2
Hetman Żółkiewka
Granica Dorohusk
3:1
Unia Białopole
GKS Łopiennik
0:1
Ruch Izbica
Kłos Gmina Chełm
2:4
Bug Hanna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Siedliszcze
2:1
GKS Łopiennik
Ruch Izbica
2:0
Orzeł Srebrzyszcze
Kłos Gmina Chełm
3:2
Unia Białopole
Frassati Fajsławice
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa
1:0
Granica Dorohusk
Hetman Żółkiewka
2:3
Unia Rejowiec
Bug Hanna
1:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Gmina Chełm
2:1
Włodawianka Włodawa
Unia Rejowiec
10:1
Bug Hanna
Orzeł Srebrzyszcze
3:1
Spółdzielca Siedliszcze
Granica Dorohusk
2:1
Ruch Izbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
5:1
Unia Białopole
GKS Łopiennik
3:2
Frassati Fajsławice
Sparta Rejowiec Fabryczny
1:0
Hetman Żółkiewka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug Hanna
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
Spółdzielca Siedliszcze
2:0
Granica Dorohusk
Unia Białopole
1:4
Unia Rejowiec
GKS Łopiennik
2:1
Orzeł Srebrzyszcze
Ruch Izbica
0:3
Kłos Gmina Chełm
Frassati Fajsławice
0:5
Hetman Żółkiewka
Włodawianka Włodawa
3:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
0:2
Włodawianka Włodawa
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Ruch Izbica
Orzeł Srebrzyszcze
2:0
Frassati Fajsławice
Kłos Gmina Chełm
3:2
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
7:0
Unia Białopole
Granica Dorohusk
2:5
GKS Łopiennik
Hetman Żółkiewka
3:2
Bug Hanna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
3:0
Unia Rejowiec
GKS Łopiennik
0:8
Kłos Gmina Chełm
Spółdzielca Siedliszcze
2:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Orzeł Srebrzyszcze
2:2
Granica Dorohusk
Unia Białopole
3:3
Hetman Żółkiewka
Frassati Fajsławice
1:2
Bug Hanna
Włodawianka Włodawa
0:5
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bug Hanna
5:1
Unia Białopole
Granica Dorohusk
3:1
Frassati Fajsławice
Unia Rejowiec
3:1
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:6
GKS Łopiennik
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:2
Ruch Izbica
Kłos Gmina Chełm
3:2
Orzeł Srebrzyszcze
Hetman Żółkiewka
1:3
Włodawianka Włodawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
1:1
GKS Łopiennik
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
4:1
Orzeł Srebrzyszcze
Bug Hanna
1:1
Włodawianka Włodawa
Kłos Gmina Chełm
4:1
Granica Dorohusk
Frassati Fajsławice
4:2
Unia Białopole
Hetman Żółkiewka
2:3
Ruch Izbica
Sparta Rejowiec Fabryczny
6:1
Spółdzielca Siedliszcze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
2:3
Bug Hanna
GKS Łopiennik
3:0
Sparta Rejowiec Fabryczny
Orzeł Srebrzyszcze
0:6
Unia Rejowiec
Kłos Gmina Chełm
5:1
Frassati Fajsławice
Granica Dorohusk
2:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Spółdzielca Siedliszcze
5:3
Hetman Żółkiewka
Włodawianka Włodawa
3:1
Unia Białopole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
4:0
Granica Dorohusk
Bug Hanna
4:2
Spółdzielca Siedliszcze
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:4
Kłos Gmina Chełm
Unia Białopole
0:0
Ruch Izbica
Hetman Żółkiewka
6:2
GKS Łopiennik
Frassati Fajsławice
0:1
Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny
5:0
Orzeł Srebrzyszcze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
1:2
Frassati Fajsławice
Spółdzielca Siedliszcze
3:0
Unia Białopole
Ruch Izbica
0:0
Włodawianka Włodawa
Orzeł Srebrzyszcze
5:6
Hetman Żółkiewka
Kłos Gmina Chełm
3:0
Unia Rejowiec
Granica Dorohusk
1:2
Sparta Rejowiec Fabryczny
GKS Łopiennik
1:1
Bug Hanna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
2:3
GKS Łopiennik
Hetman Żółkiewka
4:0
Granica Dorohusk
Bug Hanna
5:0
Orzeł Srebrzyszcze
Unia Rejowiec
1:1
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Włodawianka Włodawa
2:2
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
0:3
Kłos Gmina Chełm
Frassati Fajsławice
1:1
Ruch Izbica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:1
Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Rejowiec
1:0
Frassati Fajsławice
Spółdzielca Siedliszcze
2:4
Ruch Izbica
Orzeł Srebrzyszcze
3:2
Unia Białopole
Kłos Gmina Chełm
3:0*
Hetman Żółkiewka
Granica Dorohusk
0:4
Bug Hanna
GKS Łopiennik
1:5
Włodawianka Włodawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Unia Rejowiec
Unia Białopole
0:5
Granica Dorohusk
Ruch Izbica
1:1
GKS Łopiennik
Bug Hanna
1:5
Kłos Gmina Chełm
Frassati Fajsławice
4:1
Spółdzielca Siedliszcze
Hetman Żółkiewka
2:2
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Włodawianka Włodawa
6:0
Orzeł Srebrzyszcze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
2:1
Hetman Żółkiewka
Unia Białopole
0:7
Kłos Gmina Chełm
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
0:3
Bug Hanna
Orzeł Srebrzyszcze
1:4
Ruch Izbica
GKS Łopiennik
0:3
Spółdzielca Siedliszcze
Granica Dorohusk
0:2
Włodawianka Włodawa
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:0
Frassati Fajsławice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
0:1
Granica Dorohusk
Bug Hanna
1:1
Unia Rejowiec
Unia Białopole
1:7
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Spółdzielca Siedliszcze
1:1
Orzeł Srebrzyszcze
Frassati Fajsławice
1:1
GKS Łopiennik
Włodawianka Włodawa
1:2
Kłos Gmina Chełm
Hetman Żółkiewka
0:8
Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Rejowiec
3:0*
Unia Białopole
Kłos Gmina Chełm
5:0
Ruch Izbica
Sparta Rejowiec Fabryczny
2:2
Bug Hanna
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:1
Włodawianka Włodawa
Granica Dorohusk
2:1
Spółdzielca Siedliszcze
Orzeł Srebrzyszcze
2:1
GKS Łopiennik
Hetman Żółkiewka
1:2
Frassati Fajsławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Białopole
1:6
Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Izbica
2:4
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Spółdzielca Siedliszcze
0:1
Kłos Gmina Chełm
Frassati Fajsławice
4:1
Orzeł Srebrzyszcze
Włodawianka Włodawa
2:1
Unia Rejowiec
Bug Hanna
5:0
Hetman Żółkiewka
GKS Łopiennik
2:0
Granica Dorohusk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Dorohusk
5:2
Orzeł Srebrzyszcze
Unia Rejowiec
2:2
Ruch Izbica
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
2:4
Spółdzielca Siedliszcze
Sparta Rejowiec Fabryczny
3:1
Włodawianka Włodawa
Bug Hanna
4:0
Frassati Fajsławice
Kłos Gmina Chełm
4:0
GKS Łopiennik
Hetman Żółkiewka
7:3
Unia Białopole
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Izbica
3:3
Sparta Rejowiec Fabryczny
GKS Łopiennik
- : -
Brat Cukrownik Siennica Nadolna
Unia Białopole
- : -
Bug Hanna
Frassati Fajsławice
- : -
Granica Dorohusk
Spółdzielca Siedliszcze
- : -
Unia Rejowiec
Włodawianka Włodawa
- : -
Hetman Żółkiewka
Orzeł Srebrzyszcze
- : -
Kłos Gmina Chełm
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości