Autor:

GórnikKonin

Utworzono:

16.10.2017

Spotkanie w Przodkowie rozpoczęło sięo godz. 12:00. W mecz ten lepiej weszli gospodarze, który od początku spotkaniapróbowali zagrozić bramce Dawida Kołodziejczaka. Już w 12 minucie spotkania sędzia Dawid Błażejczyk odgwizdał rzut karny dla zespołu z Przodkowa po tym jak ręką w polu karnym zagrał jeden z naszych zawodników. Karnego na bramkę skutecznie zamienił Patryk Brzeski. W 21 minucie Przodkowo podwyższyło rezultat spotkania. Bramkę po wrzutce z lewej strony boiska zdobył Adam Gołuński. Przy stanie 2:0 dla GKS-u groźniejsze akcje zaczął stwarzać Górnik. Zagrozić bramce Przodkowa próbowali Mateusz Majer i Kamil Zieliński, ale ich strzały kończyły się obroną bramkarza. W 43 minucie zamieszanie pod bramką gospodarzy wykorzystał Maciej Adamczewski zdobywając kontaktowe trafienie. W drugiej połowie Górnik starał się doprowadzić do wyrównania. Najlepszą do tego sytuację w 50 minucie miał Mateusz Majer, ale jego strzał zmierzający w okienko bramki obronił bramkarz GKS. W późniejszej fazie meczu zawodnicy Górnika otworzyli się bardziej starając się za wszelką cenę wyrównać. Narazili się tym samym na kontrataki Przodkowa. W 86 minucie po jednym z takich kontrataków w sytuacji sam na sam znalazł się jeden z napastników Przodkowa, jednak w tej sytuacji górą okazał się Dawid Kołodziejczak. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.