Bez niespodzianki w Wierzbicy

Faworyzowane Ogniwo wysoko, bo aż 6:0 pokonało Granicę w środowym meczu Chełmskiej Klasy Okręgowej. Gospodarze mieli ułatwione zadanie grając od 35 minuty w przewadze jednego zawodnika.

Wyrównane było tylko pierwsze pół godziny spotkania, w 32 minucie Ogniwo otworzyło wynik spotkania, a trzy minuty później za drugą żółtą kartę boisko musiał opuścić Dominik Swatek. Osłabiona Granica szukała swoich szans, ale bramki strzelali tylko konsekwentnie grający gospodarze. Nasz zespół w całym meczu nie stworzył praktycznie żadnej klarownej sytuacji bramkowej.

Ogniwo Wierzbica – Granica Dorohusk 6:0 (2:0)