Dzień Świ(d)ra…

Długie oczekiwanie na inaugurację rozgrywek w Dorohusku zostało kibicom wynagrodzone wysokim zwycięstwem nad Ogniwem Wierzbica. Hat-trickiem popisał się Grzegorz Świderski, a cała drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony.

Od pierwszego gwizdka na placu gry dominowała drużyna Marka Grzywny, już w piątej minucie doskonałą sytuację do zdobycia bramki miał Kamil Olęder, ale po jego strzale piłka trafiła w słupek. Granica swoją przewagę udokumentowała dopiero w 35 minucie, kiedy piłkę do siatki rywali skierował właśnie Olęder. Przyjezdni zdobyli bramkę tuż przed przerwą z rzutu wolnego. W drugiej odsłonie strzelali już tylko gospodarze. Świetne zawody rozegrał Grzegorz Świderski – zdobywca trzech bramek siał postrach w defensywie Ogniwa i był najczęściej faulowanym zawodnikiem. Gra naszego zespołu mogła cieszyć oko, bramki padały po szybkich i składnych akcjach. Ozdobą meczu było też trafienie z dystansu Michała Grzywny.

Granica Dorohusk – Ogniwo Wierzbica 5:1 (1:1)
Bramki: Olęder 35′, Świderski 55′, 71′, 78′, Michał Grzywna 73′ – Kozina 45′

Granica: Kopeć – Zagoła, Niemiec, Marek Grzywna, Oleszczuk, Michał Grzywna, Słomka, Swatek, Szady (80′ Sokołowski), Olęder, Świderski

Kolejne spotkanie Granica zagra w najbliższą niedzielę, 3 września 2017 r. o godz. 15:00 w Siedliszczu z drużyną Spółdzielcy.