Granica liderem

Po środowym zwycięstwie 5:1 nad Agrosem Suchawą Granica wskoczyła na fotel lidera Chełmskiej Klasy Okręgowej i pozostanie na nim co najmniej do soboty, kiedy odbędą się kolejne mecze drugiej serii spotkań.

Spotkanie bardzo dobrze zaczęło się dla naszej drużyny, już po siedmiu minutach Granica prowadziła 2:0. Szybkie prowadzenie nieco rozluźniło naszych zawodników, pozwolili przejąć inicjatywę na boisku gościom, którzy w końcu dopięli swego i zdobyli kontaktową bramkę. Potem jednak strzelała już tylko Granica. Piłka w bramce Agrosu znalazła się jeszcze sześciokrotnie, ale sędziowie uznali tylko trzy trafienia. W 40 minucie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gości, osłabiony Agros nie był w stanie nawiązać walki z Granicą.

Granica Dorohusk – Agros Suchawa 5:1 (2:1)
Bramki: Staszewski 2′ (sam.), Maliszewski 7′, 90′, Olęder 50′, Słomka 55′ – Mikulski 20′

Granica: Kopeć – Furmanik, Niemiec, Zagoła (84′ Lutruk), Michał Grzywna, Świderski, Swatek, Słomka (63′ Oleszczuk), Komosa (63′ Giedz), Olęder (75′ Sokołowski), Maliszewski

Kolejne spotkanie Granica zagra ponownie na Stadionie w Dorohusku, w środę 29 sierpnia 2018 r. o godz. 17:00. Rywalem drużyny Marka Grzywny będzie Spółdzielca Siedliszcze.