Granica nadal bez zwycięstwa

Po 4. kolejkach obecnego sezonu Granica nadal pozostaje bez zwycięstwa. W minioną sobotę tylko zremisowała 1:1 ze Spartą Rejowiec Fabryczny i dopisała do swojego dorobku jeden punkt.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, gdyby zagrali skuteczniej, to już w pierwszym kwadransie gry mogli wyjść na prowadzenie. W kolejnych minutach gra się wyrównała, a z gola jeszcze w pierwszej połowie cieszyli się biało-zieloni. Do piłki odbitej przez bramkarza Sparty dopadł Artur Antoniak i umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie Granica mogła pokusić się o podwyższenie prowadzenia, mając kilka okazji bramkowych. Jednak to gospodarze swoją konsekwentną grą doprowadzili do remisu i podziału punktów.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Granica Dorohusk 1:1 (0:1)
Bramki: Barcon 60′ – A. Antoniak 45′

Granica: Kopeć – Piotrowski, Tsevukh, Kogut, Gregorczuk (46′ Ł. Ruszkiewicz), Kamola, Gorzała (75′ M. Antoniak), Poznański (57′ Alikowski), Jabłoński, Grzywna (60′ Kulbicki), A. Antoniak (80′ Słomka)