Zapowiedź: Granica - Hetman

W niedzielę, 10 września 2023 r. Granica stanie przed szansą odniesienia pierwszego zwycięstwa w bieżącej kampanii. Zadanie nie będzie należało do łatwych, bo do Dorohuska zawita obecnie trzecia drużyna ligi - Hetman Żółkiewka. Początek spotkania o godz. 16:00 na stadionie w Dorohusku.

Goście jak dotąd zdobyli 9 punktów, ale imponują dorobkiem bramkowym. W ostatniej kolejce wbili 9 goli Orłowi Srebrzyszcze, a w drugiej kolejce w meczu z Hetmanem bramkarz Spółdzielcy Siedliszcze wyjmował piłkę z siatki aż 11 razy. Kluczem do sukcesu w niedzielnym meczu może okazać się konsekwentna gra w defensywie i skuteczny atak naszej drużyny.

Zawodnicy Arkadiusza Słomki sezon rozpoczęli dużo poniżej oczekiwań i jak dotąd nie pokazali w pełni swoich możliwości. Najlepszym sposobom rehabilitacji będzie tylko dobra postawa i wysokie zwycięstwo przed własną publicznością.

Ze spotkania będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie oraz bezpośrednio pod tym adresem, gdzie można także wziąć udział w zabawie w typowanie wyniku.