Koszmar drugiej połowy

Wynikiem 0:3 zakończyło się spotkanie pomiędzy Granicą Dorohusk, a Unią Rejowiec. Po niezłej pierwszej połowie, biało-zieloni zupełnie pogubili się w drugiej części meczu, co skutecznie wykorzystał rywal.

Piątkowe spotkanie od pierwszych minut było prowadzone w nieco piknikowym tempie. Żaden zespół nie kwapił się do zdecydowanych ataków, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. W tej części gry to jednak Granica była zespołem przeważającym, a blisko otwarcia wyniku byli: Piotr Poznański i Bartłomiej Gregorczuk.

Wydawało się, że w drugiej części spotkania kibice w Dorohusku doczekają się bramki dla swojej drużyny, nic bardziej mylnego. Zawodnicy z Rejowca przejęli inicjatywę na boisku i po godzinie gry cieszyli się z pierwszego trafienia. W 72 minucie Dominik Swatek faulował gracza Unii, za co obejrzał czerwoną kartkę, a rzut wolny na bramkę zamienił Roman Rossa. Osłabiona Granica nie była w stanie odmienić losów spotkania, tracąc jeszcze jedną bramkę w końcówce spotkania.

Granica Dorohusk - Unia Rejowiec 0:3 (0:0)
Bramki:
Huk 62', Rossa 73', Górny 84'

Granica: Kopeć - Tsevukh (57' Józaczuk), Kogut (46' M. Antoniak), Kociuba, Gregorczuk, Swatek, Słomka (86' Kulbicki), Jabłoński, Poznański, Gorzała, A. Antoniak (67' Alikowski)

Czerwona kartka: Swatek 72'

Za tydzień Granica uda się na mecz do Rejowca Fabrycznego. Spotkanie z miejscową Spartą zostało zaplanowane w sobotę, 2 września 2023 r. o godz. 16:00.