Zapowiedź: Granica - Unia R.

Nietypowo, bo już w piątek 25 sierpnia 2023 r. Granica rozegra kolejne spotkanie w ramach Chełmskiej Klasy Okręgowej, początek o godz. 17:30. Rywalem biało-zielonych będzie drużyna Unii Rejowiec.

W Dorohusku, po dwóch spotkaniach tego sezonu, nastroje nie są najlepsze. Z sześciu możliwych punktów do zdobycia, na koncie Granicy zapisany jest zaledwie jeden. Mecz z Unią Rejowiec będzie więc dla zawodników Arkadiusza Słomki okazją do rehabilitacji i wskoczenia na właściwe tory. Trener powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników, z drobnym urazem zmaga się tylko Michał Kociuba, ale prawdopodobnie pojawi się w piątek na boisku.

Drużyna z Rejowca zaczęła sezon od niespodziewanej porażki z beniaminkiem GKS Łopiennik, ale w miniony weekend pokonała Orła Srebrzyszcze i w ligowej tabeli plasuje się wyżej od Granicy.

Ze spotkania będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie oraz bezpośrednio pod tym adresem, gdzie można także wziąć udział w zabawie w typowanie wyniku.