Wstydliwa porażka Granicy

Po bardzo słabym meczu, Granica uległa w Siennicy Nadolnej drużynie Brata 2:5 i po dwóch kolejkach sezonu 2023/2024 ma zaledwie jeden punkt na swoim koncie.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padała już 2 minucie spotkania. Biało-zielonym udało się doprowadzić do wyrównania, ale do przerwy zaaplikował Granicy jeszcze trzy bramki, wykorzystując niepewną grę naszej defensywy. Po zmianie stron przez chwilę nasz zespół przejął inicjatywę na boisku, czego efektem było trafienie Piotra Poznańskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niestety to gospodarze wykazywali na boisku większą wolę walki i gdyby nie świetne interwencje Piotra Kopcia, to mogli dołożyć do swojego dorobku kolejnych kilka trafień. Ostatecznie skończyło się na „tylko” jednym golu i wyniku 5:2.

Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Granica Dorohusk 5:2 (4:1)
Bramki: Urbański 2′, 24′, Płatek 43′, Urbański 45, Kowalczuk 89′ – Gregorczuk 12′, Poznański 54′

Granica: Kopeć – Józaczuk (62′ Ł. Ruszkiewicz), Grzywna, Kociuba, Piotrowski (46′ Tsevukh), M. Antoniak (46′ Czuluk), Alikowski (46′ Gorzała), Gregorczuk (84′ Macegoniuk), Jabłoński, A. Antoniak (80′ Dzieńkowski)