Plan minimum zrealizowany

Zgodnie z planem zakończyło się spotkanie w ramach 9. kolejki Chełmskiej Klasy Okręgowej pomiędzy Granicą Dorohusk i Zniczem Siennica Różana. Goście "tanio skóry nie sprzedali", a wynik 2:0 nie do końca odzwierciedla przebieg meczu.

Biało-zieloni wyszli na prowadzenie w 15 minucie - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, pod presją Arkadiusza Słomki, gracz z Siennicy Różanej skierował piłkę do własnej bramki. W kolejnych minutach Granica przeważała, ale to goście stwarzali groźniejsze sytuacje i byli bliscy wyrównania.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, przyjezdni nie poddawali się i szukali szansy na gola. Nasi zawodnicy do roboty zabrali się dopiero w końcówce spotkania, w przeciągu pięciu minut dwóch stuprocentowych okazji nie wykorzystał Przemek Pieczykolan. Granica atakowała i po trafieniu Grzegorza Świderskiego wyszła na dwubramkowe prowadzenie, które utrzymała do końca. Znicz, po dwóch czerwonych kartkach, kończył spotkanie w dziewiątkę.

Granica Dorohusk - Znicz Siennica Różana 2:0 (1:0)
Bramki: G. Mazurek 15' (sam.), Świderski 84'

Granica: W. Ruszkiewicz - Pieczykolan, Marek Grzywna, Słomka (85' Rondoś), Gregorczuk, Świderski (90+1' Dobrzyński), Poznański, Oleszczuk (90' Kaper), Komosa (75' Maliszewski), L. Sokołowski, Bala

W następnej kolejce Granica uda się na mecz do Sawina. Spotkanie z Saweną zaplanowano na niedzielę, 18 października 2020 r. o godz. 14:00.