Różanka strzelała z wolnych

Odmłodzona Granica nie dała rady wiceliderowi z Różanki i po niezbyt porywającym widowisku uległa przyjezdnym 0:3.

W pierwszej połowie w grze obu zespołów było sporo niedokładności, lekką przewagę miała drużyna EKO, ale zawodnicy Arkadiusza Słomki dobrze bronili i od czasu do czasu przeprowadzali kontry. Tuż przed przerwą jednak to goście wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego. Po zmianie stron EKO dosyć szybko zdobyła drugą bramkę i w zasadzie było po meczu. Trzeci gol padł w samej końcówce spotkania również z rzutu wolnego. Granica przy odrobinie szczęścia mogła pokusić się o zdobycie chociaż jednej bramki, największe zagrożenie ze strony gospodarzy było po stałych fragmentach gry.

W najbliższą sobotę zawodnicy z Dorohuska rozegrają mecz w Woli Uhruskiej z miejscowym Vitrumem.

Arkadiusz Słomka (trener Granicy)
– Graliśmy z silnym przeciwnikiem. Już pierwszy mecz pokazał, że przed nami sporo pracy, bo fizycznie nie wytrzymaliśmy trudów spotkania. Mamy młody zespół, który potrzebuje ogrania.

Granica Dorohusk - SPS EKO Różanka 0:3 (0:1)
Bramki: Jędrzejuk 39', J. Gołąb 50', Skorupski 90'

Granica: Kopeć – Furmanik (72' Kozak), Ruszkiewicz, Niemiec, Biniuk (20' Sokołowski), Słomka, Swatek, Fedoruk (70' Giedz), Miksza (60' Zagoła), Szymczuk, Łabędzki