Tylko remis z Tatranem

Dwa trafienia Michała Sokołowskiego dały Granicy tylko remis w niedzielnym spotkaniu z Tatranem Kraśniczyn. Kolejna strata punktów nie polepszyła sytuacji naszego zespołu w ligowej tabeli.

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się podopieczni Marka Grzywny, częściej przebywali przy piłce i jako pierwsi zdobyli bramkę. Wydawało się, że po przerwie Granica dołoży kilka trafień i pewnie wygra mecz. Stało się jednak inaczej, goście najpierw doprowadzili do wyrównania, a potem wyszli na prowadzenie. Z naszych zawodników jakby „zeszło powietrze”. Tuż przed końcowym gwizdkiem, jedną z nielicznych akcji strzałem zakończył Sokołowski, a piłka pomimo interwencji bramkarza wpadła do siatki.

Marek Grzywna (trener Granicy)
– Zagraliśmy dziś słabe spotkanie, daliśmy się zdominować w środku pola. Praktycznie nie stwarzaliśmy żadnych sytuacji, poza tymi dwoma, po których strzeliliśmy bramki.

Granica Dorohusk – Tatran Kraśniczyn 2:2 (1:0)
Bramki: Sokołowski 30′, 87′ – D. Mazurek 63′, Tymicki 76′

Granica: Kopeć – Świderski, Giedz (56′ Krupa), Słomka, Michał Grzywna, Olęder, Furmanik, Sokołowski, Zagoła, Niemiec, Szady

Następny mecz zawodnicy z Dorohuska zagrają na wyjeździe w niedzielę, 15 października 2017 r. o godz. 14:00 z drużyną Brata Siennica Nadolna.