Wyjazdowa niemoc trwa

Z kolejnego wyjazdu w tym sezonie, biało-zieloni wracają bez punktów. Tym razem ulegli 1:3 Hetmanowi Żółkiewka.

W niedzielne popołudnie spotkała się siódma z dwunastą drużyną w ligowej tabeli. Faworytem był zespół z Dorohuska, ale to gospodarze lepiej rozpoczęli spotkanie. Głownie za sprawą prostych błędów naszych defensorów, Hetman stwarzał sobie dobre okazje do zdobycia bramki. Po kwadransie gra się wyrównała i nasi zawodnicy zaczęli częściej gościć pod polem karnym rywala. Blisko otwarcia wyniku byli Łukasz Piotrowski i Paweł Alikowski, ale obie drużyny na przerwę schodziły przy bezbramkowym remisie.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Hetman wyszedł na prowadzenie. Odpowiedź Granicy była szybka, stan pojedynku wyrównał z rzutu karnego Piotr Poznański. Trafienie podziałało mobilizująco na naszych graczy i zaczęli śmielej atakować zespół z Żółkiewki. Niestety końcówka ponownie należała do gospodarzy, dwie szybkie bramki zapewniły im zwycięstwo i trzy punkty.

Hetman Żółkiewka - Granica Dorohusk 3:1 (0:0)
Bramki: Małek 49', Sawicki 81', Kosidło 85' - Poznański 56' (karny)

Granica: Kopeć - Piotrowski, Grzywna (50' Józaczuk), Kogut, Kociuba, Ł. Ruszkiewicz, Swatek, Gorzała, Alikowski, Poznański (76' Macegoniuk), Kulbicki (83' Dzieńkowski)