Zabójczy cios Granicy

Bramka zdobyta w doliczonym czasie gry, zdecydowała o zwycięstwie Granicy w meczu przeciwko Ruchowi Izbica. Trzy punkty cieszą tym bardziej, że nasza drużyna przestąpiła do meczu mocno osłabiona kadrowo.

Zawody lepiej rozpoczęli przyjezdni, byli aktywniejsi i stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Granica ograniczała się do przerywania akcji, a pierwszy groźny strzał na bramkę rywali oddała dopiero w 20 minucie. Ruch był blisko wyjścia na prowadzenie, Piotr Kopeć dwukrotnie wyjmował piłkę z siatki, ale w obydwu sytuacjach arbiter główny odgwizdywał spalonego.

Po zmianie stron nasza drużyna zagrała dużo odważniej, momentami przejmując inicjatywę na boisku. Z minuty na minutę emocje udzielały się też zawodnikom czego efektem było sporo fauli i żółtych kartek. Już w doliczonym czasie gry, indywidualną akcją popisał się Łukasz Piotrowski. Mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce i zapewnił swojej drużynie cenne trzy punkty.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 1:0 (0:0)
Bramka: Piotrowski 90+1′

Granica: Kopeć – Piotrowski, Grzywna, Kociuba, Ł. Ruszkiewicz (70′ Macegoniuk), Swatek, Gorzała, Alikowski, Józaczuk, Kulbicki, Dzieńkowski

Za tydzień, w niedzielę 2 kwietnia 2023 r. Granica zagra w Żółkiewce z miejscowym Hetmanem. Spotkanie zaplanowano na godz. 14:00.