Zagrali na piątkę

Pięć bramek zaaplikowali zawodnicy Granicy drużynie z Hanny w meczu kończącym rundę jesienną obecnego sezonu. Wynik nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania i wydaje się, że był to najniższy możliwy wymiar kary dla gości.

Obie drużyny przystąpiły do meczu w osłabieniu kadrowym, ale to nasza drużyna już od pierwszych minut przejęła inicjatywę na boisku. Wynik w 3 minucie otworzył Kazimierz Bala, pewnie wykorzystując rzut karny. Granica prowadziła grę na połowie gości, ale przewagi nie potrafiła zamienić na bramkę. Po poł godzinie gry, aktywny tego dnia Bala prostopadłym podaniem odnalazł Łukasza Drzewickiego, który skierował piłkę do siatki obok bramkarza gości. 4 minuty później było już 3:0, w zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym najlepiej odnalazł się Przemysław Pieczykolan i podwyższył prowadzenie Granicy. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, czwartą bramkę dla Granicy zdobył Artur Antoniak, a wynik ustalił po świetnej indywidulnej akcji Bala.

Granica Dorohusk - Bug Hanna 5:0 (3:0)