Zasłużone... 1:0

Granica z Gorzkowa wywiozła zasłużone trzy punkty, ale poziom gry obu drużyn pozostawił wiele do życzenia. Przez większość czasu gra wyglądała dosyć chaotycznie, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Na małym boisku w Gorzkowie żadna z drużyn nie potrafiła się dłużej utrzymać przy piłce. Jednak to nasz zespół powinien prowadzić po pierwszych 45 minutach. Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Jarosław Kotowski, po którego strzale głową piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy. Bliscy otwarcia wyniku byli także Andrzej Olender i Michał Grzywna po strzale z rzutu wolnego.

Na kwadrans przed końcem meczu w polu karnym faulowany był Robert Wagner, a jedenastkę pewnie wykorzystał Kamil Olęder. Jak się później okazało było to jedyne trafienie w tym meczu.

Marek Grzywna - trener Granicy
- Dzisiejsze spotkanie to typowy mecz walki. Mało było pięknej gry i składnych akcji. Do przerwy powinniśmy prowadzić i kontrolować całe spotkanie. Zasłużyliśmy na wygraną i cieszymy się z kolejnych punktów.

Ruch Izbica - Granica Dorohusk 0:1 (0:0)
Bramka: 
Olęder 75' (karny)

Granica: Kopeć - Ruszkiewicz (46' Piotrowski), Wagner, Niemiec, Kotowski (71' Rondoś), Olender (89' Kaper), Sołtysiuk (46' L. Sokołowski), Michał Grzywna, Gregorczuk, Denkiewicz, Maliszewski (46' Olęder)