Bez punktów w Hannie

Granica uległa drużynie Bugu Hanna 0:3 w niedzielnym spotkaniu chełmskiej okręgówki. Z konieczności nasz drużyna musiała grać w osłabieniu przez cała druga połowę meczu.

Spotkanie lepiej rozpoczęli biało-zieloni, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce niż faworyzowany zespół gospodarzy. Wynik mógł otworzyć Bartłomiej Gregorczuk, ale przestrzelił w dogodnej sytuacji. Chwilę później w poprzeczkę trafił Marek Grzywna. Jedna z niewielu akcji gospodarzy zakończyła się bramką, przy rzucie wolnym nieco zaspała nasza defensywa i zrobił się 1:0. Pod koniec pierwszej połowy poważnej kontuzji kolana doznał Gregorczuk, który z boiska został odwieziony bezpośrednio do szpitala. Wobec braku zawodników młodzieżowych na ławce Granica musiała sobie radzić w dziesiątkę. Pomimo ambitnej gry naszej drużyny Bug w końcówce strzelił jeszcze dwa gole i odniósł pewne zwycięstwo.

Bug Hanna - Granica Dorohusk 3:0 (1:0)
Bramki: Jaworski 26', Kowalik 76', Wysokiński 83'

Granica: Kopeć - Piotrowski, Grzywna, Niemiec, Sieniawski, Swatek (68' Świderski), M. Antoniak, Alikowski, Gregorczuk, A. Antoniak (86' Czuluk), Kamola

W przedostatniej kolejce obecnego sezonu Granica zagra w Rejowcu z drużyną Unii. Mecz zaplanowano w najbliższy czwartek, 16 czerwca br. o godz. 17:00.