Blamaż w Wierzbicy

Wystarczyły trzy kolejki sezonu 2020/2021, aby zweryfikować cele o jakie będą się bić gracze z Dorohuska w bieżącej kampanii. Zamiast walki o awans jest ostatnie miejsce w tabeli z największą ilością straconych bramek.

Początek niedzielnego spotkania nie zapowiadał tego, co wydarzyło się na boisku w Wierzbicy. Granica stwarzała sobie groźne sytuacje i przeważała w posiadaniu piłki. Wszystko zmieniło się po pierwszym golu dla gospodarzy, w poczynania naszego zespołu wkradł się olbrzymi chaos, za to Ogniwo raz po raz zagrażało bramce strzeżonej przez Waldemara Ruszkiewicza. Tylko dzięki dobrej postawie naszego golkipera wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Niestety druga odsłona meczu nie zmieniła obrazu gry, a druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Piotra Poznańskiego, jeszcze bardziej uwydatniła przewagę gospodarzy.Ogniwo dołożyło pięć kolejnych trafień, a Granicę stać było tylko honorowe trafnie z rzutu karnego.

Ogniwo Wierzbica - Granica Dorohusk 6:1 (1:0)
Bramki: Klimowicz 19, Pilipczuk 50', 63' (karny), Knot 85' 90', Skrochocki 87' -Drzewicki 80' (karny)

Granica: W. Ruszkiewicz - Antoniak (80' Kozaczuk), Słomka (58' Maliszewski), Kaper, Komosa, Poznański, Rondoś, Świderski (20' Swatek), Gregorczuk, Denkiewicz (30' Prucnal), Drzewicki

Kolejne spotkanie Granica zagra w sobotę, 5 września o godz. 17:00 w Izbicy z miejscowym Ruchem.