Granica w kryzysie

W piątym kolejnym spotkaniu Granica nie zdobyła punktów. Tym razem w Żółkiewce lepszy od biało-zielonych okazał się miejscowy Hetman.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się doskonale dla gospodarzy, którzy już po 17 minutach gry prowadzi 3:0. Granica jeszcze przed przerwą zdobyła dwie bramki, ale po zmianie stron ton grze ponownie nadawali gracze z Żółkiewki i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 5:3. Hetman mógł zwyciężyć jeszcze bardziej okazale, ale rzut karny obronił grający Prezes Granicy - Piotr Kopeć.

Hetman Żółkiewka - Granica Dorohusk 5:3 (3:2)
Bramki: Drozdowski 5', Koprucha 10', Sawicki 17', 79', Grzegórki 83' - Kamola 22', Kulbicki 36', Więckowski 90+3' (sam.)

Granica: Kopeć - Piotrowski, Ł. Ruszkiewiacz, P. Ruszkiewicz (85' Józaczuk), M. Antoniak, Kwiatkowski, Kamola (75' Dzieńkowski), Alikowski, Kulbicki (70'Gołebiowski), Czarnecki, Olęder – Trener Tomasz Sąsiadek