Ostatni sprawdzian zaliczony

W swoim ostatnim sparingu przed startem zmagań ligowych zawodnicy Granicy pokonali Orła Srebrzyszcze 2:1. Mecz rozegrano w niedzielę . 18 kwietnia br. w Dorohusku.

Pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni, jednak jeszcze przed przerwą ładnym strzałem popisał się Grzegorz Świderski i wyrównał stan rywalizacji. Po przerwie "jedenastkę" skutecznie egzekwował Dominik Swatek - ustalając wynik spotkania. Pod koniec meczu Granica mogła pokusić się kolejne trafienia, ale pomimo dogodnych sytuacji więcej bramek nie padło.

Było to pierwsze zwycięstwo graczy Marka Grzywny w pięciu dotychczasowych rozegranych grach kontrolnych. Wcześnie odnotowali trzy remisy (2:2 z rezerwami Avii Świdnik, 4:4 z juniorami starszymi Chełmianki i 2:2 z Pławnicami Kamień) i ponieśli jedną porażkę - 3:4 z Ogniwem Wierzbica.