Ostatnia kolejka zdecyduje

Już w najbliższą niedzielę, 19 czerwca br. zawodnicy z KEEZA Chełmskiej Klasy Okręgowej rozegrają ostatnią serię spotkań w sezonie 2021/2022. Początek wszystkich spotkań o godz. 17:00. W Dorohusku Granica podejmie drużynę Ogniwa Wierzbica, która pomimo sensacyjnej porażki z Orłem Srebrzyszcze, nie straciła jeszcze nadziei na promocję do wyższej ligi.

Obecnie 9. w tabeli Granica, może zakończyć rozgrywki na miejscach 8-10, w zależności od wyniku swojego meczu i drużyn z którymi sąsiaduje. Gracze trenera Świderskiego będą chcieli pokazać się przed własną publicznością z jak najlepszej strony i zakończyć ten nieco pechowy sezon efektowym zwycięstwem nad faworyzowanym rywalem. Możemy spodziewać się twardej walki na boisku już od pierwszego gwizdka.

Dużo będzie się działo również na innych boiskach. W grze o awans nadal pozostają trzy drużyny, w tym bezpośredni rywal biało-zielonych. Największe szanse na końcowy sukces ma Bug Hanna, wystarczy aby nie przegrał w spotkaniu ze Spółdzielcą. Co innego jeżeli drużynie z Hanny potknie się noga, wtedy o tym kto awansuje zdecydują wyniki spotkań Ogniwa i Unii Rejowiec.

Ze spotkania w Dorohusku będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie.