Trampkarze odmienieni po przerwie

Młodzi zawodnicy Granicy Dorohusk w swoim drugim meczu tego sezonu chełmskiej ligi trampkarzy (gr. północna) pokonali Ogniwo Wierzbica 5:3, pomimo że do przerwy przegrywali już 0:3.

W pierwszej połowie lepszą drużyną było Ogniwo, które stworzyło kilka dobrych sytuacji i strzeliło trzy bramki. Nasi zawodnicy również mieli okazje bramkowe, ale ich dwa strzały odbiły się od poprzeczki Ogniwa. Po zmianie stron Granica była już jednak drużyną wyraźnie lepszą. Szybko strzelona bramka przez Bartka Gregorczuka podziała krzepiąco na naszych graczy. Ten sam zawodnik dołożył jeszcze dwa trafienia i doprowadził do remisu. Jedną z bramek zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego. Na prowadzanie Granicę wyprowadził Tarasek, a wynik meczu ustalił Czepiel.

Granica zagrała w składzie: Chwyć, Remiś, Denkiewicz, Czubara, Miłosz, Kubiak, Albiniak, Popek, Ruszkiewicz, Tarasek, Szynkaruk oraz Czepiel, Czubara, Igor, Lewczuk, Łuć, Tolisz, Gregorczuk.