W Żółkiewce lepszy Hetman

Niedzielne spotkanie pomiędzy Hetmanem Żółkiewka, a Granicą Dorohusk nie należało do porywających. Kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli przeciętne zawody w wykonaniu obu ekip, ale ostatecznie mogli być zadowoleni bo to ich pupile zdobyli trzy gole i pewnie pokonali zespół znad granicy.

Przez pierwsze minuty gry na boisku panował chaos, obie drużyny notowały wiele strat i przypadkowych zagrań. Jednak to gospodarze byli bliżsi zdobycia bramki i dokonali tej sztuki w 30 minucie po błędzie defensywy Granicy. Dziesięć minut później było już 2:0. Bliski obrony rzutu karnego był Paweł Jabłoński, ale piłka po jego rękach wylądowała w siatce. W drugiej połowie gra się nieco zaostrzyła, czego skutkiem była czerwona kartka dla Dominika Swatka. Trochę ożywienia w poczynania naszego zespołu wniosło wejście Arkadiusza Szadego, ale to grający w przewadze Hetman zdobył kolejną bramkę i do końca spotkania kontrolował przebieg gry.

Hetman Żółkiewka – Granica Dorohusk 3:0 (2:0)